אודותינו

איזיקמפ היא שותפות של שני חברים ותיקים, איתי קדיש-כץ ואיתי הררי, המגיעים כל אחד מתחום שונה ומביאים יכולות מגוונות ומשלימות לחברה. שני השותפים בעלי חוש אסתטי מפותח ומתאפיינים בתשומת לב לפרטים קטנים ובמקצועיות חסרת פשרות, בדיוק התכונות הנדרשות למי שעיסוקו העיקרי הוא יצירת מתחמי אירוח מוקפדים ותפירה של חבילות נופש יוצאות-דופן בטבע.

איתי קדיש כץ, נשוי לאסתי ואבא של הלל ולַאור, מתגורר בקיבוץ חוקוק על שפת הכנרת. לאיתי נסיון של למעלה מ-12 שנה כמפיק אירועים פרטיים בטבע בחברת תאנה מפיקים שהקים. במשך שנות עבודתו איתי הגיע לדרגת אומן במקצוע, עד שלבסוף בחר להתחדש ולשנות כיוון לתחום שעדיין לא היה קיים בישראל – קמפינג יוקרתי. דרך העשייה באיזיקמפ איתי מנתב את כישוריו ההפקתיים והאסתטיים ליצירה של גשר המאפשר גם לאנשים שעד כה לא הרגישו בנוח לצאת לקמפינג להתנסות בכך ולהתמכר לחוויה…

איתי הררי, נשוי לטל ואבא של עילאי, מתגורר במצפה רמון על שפת המכתש ולמעשה “גדל” בשטח. מעל 15 שנים בנגב שראשיתן כמדריך טיולים בבי”ס שדה שדה-בוקר, חיברו אותו למדבר ולטבע באופן עמוק ובלתי אמצעי. בעשור האחרון איתי מדריך טיולים במדבר באופן עצמאי, מדריך סנפלינג, מוציא טיולי ג’יפים ומעניק פתרונות לוגיסטיים לפרויקטים מורכבים בשטח. איזיקמפ היא הערוץ שבו איתי ממצא את שלל כישורי השטח שלו לכדי שלם המאפשר לכל אחד להתקרב וליהנות מכל מה שיש לטבע להציע.

ע”י שילוב תחומי המומחיות שלהם, אהבתם למקצוע וחיבור יעיל בין “בסיסי האם” בשני קצוות הארץ, איתי ואיתי יוצרים מבנה מקצועי והפקתי מושלם המכסה את כל המדינה ומכיל את כל הדרוש ליצירת עסק יחיד במינו בישראל ובעולם – איזיקמפ.

P1030455